اگر توی این فکر هستید که با خوردن چه ویتامین هایی می توانید از ریزش موی خورتون جلوگیری نمایید حتما این مطلب را بخوانید . با این کار از ریزش موی خود جلوگیری کنید و کمک زیادی به خود با خواندن این مطلب نموده اید . برای جلوگیری از ریزش مو به محول لوییس بین سرشار از اسپری پر پشت کننده و حجم دهنده لوییس بین دیدن نمایید .

فهرست مطالب

مکمل های غذایی برای ریزش مو؟

ویتامین های ریزش مو چگونه عمل می کنند؟

کدام ویتامین ها برای ریزش مو؟

هر آنچه باید در مورد مکمل های غذایی بدانید

مکمل های غذایی در برابر توصیه ریزش مو

فراتر از قرص های ریزش مو

مکمل های غذایی برای جلوگیری ریزش مو

اول از همه، ریزش 50 تا 150 تار مو در روز کاملا طبیعی است. اما اگر بیشتر از آن ریزش کنید، ممکن است دچار ریزش مو شوید. اگر ریزش مو دارید، ممکن است در برس یا تخلیه حمام موهایتان بیشتر از حد معمول باشد. سایر افراد بر اساس ظاهر فیزیکی خود متوجه ریزش مو می شوند. در مردان، ریزش مو رخ می دهد به عنوان مثال. ب. بیشتر به صورت نازک شدن در اطراف خط مو و در تاج سر قابل توجه است. ریزش موی منتشر در زنان بیشتر دیده می شود. این بدان معنی است که آنها به جای عقب رفتن خط مو ، متوجه جدا شدن پهنتر می شوند یا دم اسبی آنها کوچکتر می شود.

اگر از ریزش مو رنج می برید، ممکن است از مصرف مکمل های ریزش مو مانند فرمول مو  برای زنان یا فرمول مو برای مردان سود ببرید. دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد ، از جمله ریزش مو به دلیل کمبود ویتامین یا مواد معدنی. در این موارد، مصرف ویتامین‌های ریزش مو می‌تواند به شما کمک کند موهایی پرتر و سالم‌تر به دست آورید. حتی اگر ریزش مو ندارید، مصرف مکمل ریزش مو به عنوان یک اقدام پیشگیرانه می تواند عاقلانه باشد.

مانند تمام مکمل های غذایی، توصیه می کنم قبل از مصرف با پزشک عمومی خود صحبت کنید.

ویتامین های ریزش مو چگونه عمل می کنند؟

داشتن یک رژیم غذایی متعادل به شما کمک می کند هم سالم بمانید و هم موهای سالمی داشته باشید. طبق راهنمای Eatwell، یک رژیم غذایی سالم بیشتر از میوه ها، سبزیجات و غلات کامل، با مقادیر کمتر پروتئین، لوبیا، لبنیات و روغن های سالم تشکیل شده است. چیپس، آب نبات، کلوچه و سایر تنقلات باید به مقدار کم مصرف شوند.

 

با این حال، گفتن سالم غذا خوردن آسان تر از انجام دادن است! با تمام استرس های زندگی روزمره، خوردن یک رژیم غذایی متنوع برای دادن تمام مواد مغذی مورد نیاز موهای شما برای رشد کردن، می تواند دشوار باشد. بنابراین، در بسیاری از موارد، ریزش مو نتیجه رژیم غذایی نامناسب یا کمبود مواد مغذی است.

خبر خوب این است که ویتامین های ریزش مو مکمل رژیم غذایی شما با تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز فولیکول های مو برای رشد موی سالم است. به این ترتیب، آنها به پر کردن “شکاف” در رژیم غذایی شما کمک می کنند تا رشد موهای شما دچار مشکل نشود.

با این حال، مکمل های ریزش مو تنها زمانی می توانند به طور موثر فولیکول های مو را تغذیه کنند که با بهترین ویتامین های ریزش مو فرموله شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام ویتامین های ریزش مو بهتر عمل %8

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!